Główna | Pozycjonowanie stron www

Pozycjono-
wanie stron

Zwiększ widoczność strony w Google i docieraj do nowych klientów.

 Pozycjonowanie ma sens, jeżeli Twoi potencjalni klienci swiadomie szukają w Google takich usług lub produktów jak Twoje

Avatar
01

Audyt techniczny

Naprawiam problemy techniczne Twojej strony, które wpływają na jej pozycję w Google. Weryfikuje wygląd strony na różnych urządzeniach, sprawdzam szybkość ładowania, hierarchię nagłówków, metatagi i poprawność adresów URL.

02

Badam słowa kluczowe

Szczegółowo analizuje preferencje potencjalnych klientów w zakresie słów kluczowych, których używają, gdy szukają Twoich produktów lub usług. Tworzę listę potrzebnych fraz, które pozwolą Twojej firmie zdobyć nowych klientów.

03

Optymalizuje treści

Eliminuje ze strony content, który jest duplikowany lub niskiej jakości. Następnie rozszerzam treści o słowa kluczowe dopasowane do potencjalnego klienta. Teksty na stronie internetowej formatuje zgodnie z najlepszymi praktykami.

Realizacje

PlaceholderPortal kobiet biznesu

Business Woman

Portal kobiet biznesu

Serwis dla czasopisma Business Woman and Life. Indywidualny projekt graficzny i dedykowany motyw na Wordpressa.

Zobacz online Zobacz online
PlaceholderDystrybutor rur stalowych

Eco Tech Group

Dystrybutor rur stalowych

Wykonana według dostarczonego projektu graficznego. Oparta na systemie zarządzania treścią Wordpress. Katalog produktów z intuicyjna wyszukiwarką i filtrowaniem.

Zobacz online Zobacz online
PlaceholderProducent nanokoloidów

EGP System

Producent nanokoloidów

Strona i sklep interentowy dla producenta nanokoloidów. Systemem zarządzania treścią Wordpress, sklep oparty na Woocommerce, integracja z Baselinker.

Zobacz online Zobacz online
PlaceholderO mnie

Stworzenie strony internetowej nie wymaga od Ciebie dużego zaangażowania. Po dostarczeniu materiałów (logo i ewentualnie treści i grafik) zajmę się projektem graficznym kodowaniem i optymalizacją techniczną.

Tak. Strony wyposażam w wygodny i intuicyjny panel zarządzania, który umożliwia łatwe dodawanie zdjęć, treści oraz dowolnych aktualności na stronie internetowej. Mogę go również dostosować pod indywidualne wymagania.

W dzisiejszych czasach ok 65% ruchu na stronach pochodzi z urządzeń mobilnych. Podczas kodowania stosuje zasadę mobile first, Twoja strona będzie dopasowana do każdego urządzenia na którym zostanie wyświetlona.

Każda tworzona przeze mnie strona jest optymalizowana pod kątem przyszłego pozycjonowania. Kod źródłowy piszę tak aby sprzyjał osiągnięciu wysokich pozycji w wyszukiwarkach

Zależy od złożoności witryny, technologii oraz funkcjonalności jakie będzie posiadać. Podstawowa strona typu one page (oparta na jednej długiej podstronie) zawierająca do 7 sekcji, slider, formularz kontaktowy, live chat oraz integracje z social media to koszt od 2000zł netto. [Zobacz ile kosztuje wykonanie strony](https://przemekmiros.pl/blog/ile-kosztuje-wykonanie-strony-internetowej/)

Wykonanie podstawowej strony od projektu do opublikowania zajmuje 1 - 2 tygodnie. Bardziej zaawansowane projekty zajmują 1 - 3 miesiące.

Wyślij wiadomość

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych